O nás

Hezký den, 

jmenuji se Katka -  jsem máma 5 leté holčičky, nadšenkyně do zdravých potravin, kvalitních surovin a provozovatelka e-shopu Příroda v láhvi. Jsem člověk, co si za dobrým jídlem radši pár kilometrů zajede a za šálek kvalitní kávy bych šla světa kraj.

„Kde se vzala Příroda v láhvi?“

S Mírou Šachem, majitelem značky nonage “jsme se seznámili” v roce 2019, kdy si Míra v komerčním prostoru pod naším bytem pronajal kancelář.  Velmi rychle se z obyčejného „Dobrý den“ staly dlouhé rozhovory na schodišti o životě, podnikání a džusech. 

Začalo sousedské přátelství a náš pravidelný odběr jeho produktů.

Cinkání lahví pod schodištěm byl jasný signál, že je Míra v kanceláři a že se může jít nakupovat. Za ten rok, co jsme tam společně okupovali jedno číslo popisné, jsme ochutnali všechny produkty co byly v nabídce. 

Naše nadšení z chutí a kvality bylo tak velké, že jsme se rozhodli ho předávat dál… a tak po pár debatách začala vznikat myšlenka našeho webu.

„Chuť přírody v jedné láhvi.“

Nyní je náš cíl je rozšířit povědomí o značce nonage. Ukázat, že aby byl produkt chutný, nemusí být ničím přislazovaný ani dochucovaný. Naše produkty v láhvi jsou jasnou ukázkou toho, jak z ovoce vytěžit maximum. Pevně věřím, že si naši rozrůstající se rodinu produktů od nonage zamilujete tak jako my. 

Na e-shopu budete postupně také objevovat i produkty jiných českých značek a do budoucna snad i naše vlasní produkty. Pracujeme na tom, abychom vám nabídly také kvalitní a výběrovou kávu, oříšky, kaše a sušené ovoce. 

„Co od nás můžete čekat?“

  • Osobní a upřímný přístup ke každému zákazníkovi
  • Rychlé jednání a řešení problémů
  • Precizní balení zásilek
  • Odeslání balíku do 24 hod od objednání

 

Děkujeme, že jste tu s námi!Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.